• Zlatý oříšek - krajské kolo

V úterý 9.10.2018 proběhlo v Domě dětí a mládeže v Ústí nad Labem krajské kolo akce Zlatý oříšek. Anička a Vládík Kuželkovi se zúčastnili a Vládík obdržel Zlatý oříšek s postupem do celostátního kola a Anička obdržela nominaci možného postupu do celostátního kola.

Blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů v celostátní kole

• Turnaj v malé kopané

V prvním říjnovém týdnu se zúčastnili naši žáci z šestého a sedmého ročníku turnaje na FZŠ České Mládeže v malé kopané. Jejich soupeřem byla ZŠ Palachova a pořádající škola FZŠ České Mládeže. O motivaci zde bylo postaráno, poněvadž vítěz turnaje postoupil do další fáze soutěže. První zápas naši svěřenci odehráli se ZŠ Palachova. Zápas byl velice vyrovnaný, avšak nakonec z vítězství se radoval soupeř. K druhému utkání naši reprezentanti nastoupili proti FZŠ České Mládeže. V tomto utkáni si spravili náladu a svého soupeře přestříleli. Turnaj probíhal v duchu fair play, byla vidět úcta k soupeři i pohledná kombinace. I když naši svěřenci nepostoupili, přeci jen bych jim velice rád poděkoval za příkladnou reprezentaci školy. Je nutné zde ještě poukázat na trio Klimeš, Šebek, Habrdle, kteří předvedli skvělé výkony a dělali radost nejen svým spoluhráčům, ale i přihlížejícím divákům a pedagogům

• Soutěž věnuj mobil - začíná

Cílem soutěže je sběr vysloužilých mobilních telefonů, které jinak zůstávají bez využití v domácnosti.
            Funkční přístroje se zkontrolují a předají těm, kteří je potřebují – nejčastěji dětem z dětských domovů. Nefunkční jdou na recyklaci.
            Máte-li nabíječku a baterku – připojte, prosím, k telefonu.
            Nevyužité mobilní telefony odevzdávejte do kabinetu D v přízemí pavilonu druhého stupně p. učitelce N. Gajdošové.
            Vítěze na prvních místech odměníme...!!!

• VENDULA HRNČÍŘOVÁ PŘEBORNICÍ OKRESU

ATLETIKA: VENDULA HRNČÍŘOVÁ PŘEBORNICÍ OKRESU V ATLETICKÉM ČTYŘBOJI a 3.místo družstva starších žákyň !!!

Ve středu 26.9.2018 proběhly na městském stadionu v Ústí nad Labem závody v atletickém čtyřboji základních škol.

Největšího úspěchu dosáhla Vendula Hrnčířová, která všechny čtyři disciplíny – 60m, skok vysoký, hod míčkem a vytrvalost 800m - zvládla ve vynikající formě a získala celkové vítězství v kategorii starších žákyň.

• Novinka pro Vaše děti

Od poloviny září pro dětské strávníky připravujeme ovocný a zeleninový bar. Ovocný má velký úspěch (zejména pomeranče, melouny a blumy), zeleninový bar je zatím trošku méně úspěšný, ale i ten si svoje strávníky najde.:-)
            Dana Sovová.

• Soutěž ve sběru lesních plodů

Na vámi sebraných kaštanech a žaludech si pochutnají lesní zvířátka.

PS 1: jeleni, srnky i ostatní děkují
            PS 2: každý sběrač bude odměněn
            PS 3: žáci druhého stupně se mohou také zapojit
            PS 4: prosím, neničte při sběru kaštanů stromy!!!

Více informací se dozvíte u třídních učitelů a p. uč. Gajdošové.

• Partneři

• Přihlášení

• Zvonění

Úterý 16. 10. 2018