• Vánoční turnaj v přehazované

Vánoční turnaj v přehazované pro 3. – 5. ročníky přilákal 35 soutěžících. V úžasné sportovní atmosféře se utkalo 17 družstev.

1. Maxim Řádek, Patrik Lisec
            2. Štěpán Pazdera, Bláha Filip
            3. Javůrková Valentýna, Zemančíková Kristýna

• OLYMPIÁDA V NĚMECKÉM JAZYCE

Tento týden se na naší škole uskutečnilo školní kolo olympiády v německém jazyce. Žáci 9. třídy popisovali obrázky, vyprávěli na vybrané téma a doplňovali neúplný text. Všichni se snažili a utvořili spoustu smysluplných vět v cizí řeči, přestože se tento jazyk učí teprve druhým rokem. Bohužel vyhrát může jen jeden. Pořadí je následující:

• Okresní kolo přeboru škol v šachu

Dne 3.12.2018 proběhlo Okresní kolo přeboru škol v šachu, kterého se zúčastnila i naše škola. V kategorii pro první stupeň se podařilo získat krásné druhé místo, které je zároveň postupové pro krajské kolo v Litoměřicích. V soutěži jednotlivců je také potřeba vyzdvihnout úžasný výkon Vladimíra Kuželky, který získal čtvrté místo ve velmi silné konkurenci. Gratulujeme!

• Vánoční trhy v Drážďanech

V pondělí 10. 12. se vydala početná skupina žáků 8-9. tříd nadýchat předvánoční atmosféru do Drážďan. Po hodině cesty jsme vystoupili v centru hlavního města Saska. Nejprve jsme zamířili k symbolu tohoto města Frauenkirche a připomněli si trochu historie. Pak už jsme pokračovali na nejstarší trhy celého Německa. Všude se rozléhala vánoční hudba a krásně to vonělo. Ochutnali jsme spoustu specialit, např. ½ metrovou klobásu, svařák z nádherných hrníčků s motivem sněhuláka, nakoupili spoustu suvenýrů a vánočních dárků (což dokládají přiložené fotografie), přičemž jsme samozřejmě vyzkoušeli své znalosti německého jazyka. Výlet se po všech stránkách vydařil a už se těšíme, až si ho za rok zopakujeme.

• Vánoční volejbalový turnaj

Vánoční volejbalový turnaj se uskutečnil v tělocvičně ZŠ Chlumec 10. 12. 2018. Jednalo se o kategorii OPEN. Mohla se tedy přihlásit jakákoli dvojice žáků naší školy.

Nakonec se sešlo devět družstev.

Výsledky:

1. Bílkovská Natálie, Bílkovská Viktorie
            2. Březina Petr, Cerman Tomáš
            3. Randák Martin, Štěrba Michal

• Ředitelské volno

Na dny 3. a 4. 1. 2019 vyhlašujeme z provozně ekonomických důvodů ředitelské volno.
            Škola bude uzavřena, nevaří se.Tělocvična zůstává v provozu.

• Partneři

• Přihlášení

• Zvonění

Neděle 16. 12. 2018