• Naše škola používá EduPage školní informační systém. Přihlaste se Vašim účtem a zkontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplování, probrané učivo a domácí úkoly na další den.
        • Vyzkoušejte také EduPage mobilní aplikaci, která je dostupná na zařízeních s operačním systémem Android a iOS. Dostávejte informace školy přímo do Vašeho mobilu.
        • Nové multifunkční hřiště otevřeno

Dne 6.9.2017 bylo otevřeno nové školní hřiště. Vybudování tohoto multifunkčního sportoviště bylo financováno z daru 1000 000,- Kč, který škole poskytla firma Rekultivace s.r.o. chlumeckého občana pana Ing. Radko Vrbíka. Děkujeme

• Knihovna se na vás těší od 19. září

Přijď si vybrat z mnoha zajímavých titulů buď v úterý 13:00 - 13:40 nebo ve čtvrtek 7:20-7:40. Výpůjčky jsou zdarma a členem knihovny je automaticky každý žák naší školy. Jen si s sebou nezapomeň notýsek. ;) Knihovnu najdete v patře před vchodem do družin. S pozdravem Mgr. Anna Markalousová

• Zdravíme z Doks z Lesního hotelu!

Cesta bezproblémová, ubytování v pohodě, kontrola kol, chutný oběd, odpočinek a hurá na první výlet na kole. Vyrazili jsme na kratší patnáctikilometrový okruh kolem Bezdězu, vyzkoušeli jsme si jízdu náročnějším terénem…k večeři oblíbené knedlo zelo vepřo…navečer míčové hry…zatím supr! Snad nám v týdnu počasí bude přát!

• Mobilní uživatelé

Vážení mobilní uživatelé,

Váš rozvrh si můžete zkontrolovat i na Vašem mobilním zařízení. Pokud máte iPad, iPhone nebo zařízení s OS Android, můžete si stáhnout nativní aplikaci pro Vaše zařízení.

Pro více informací klikněte zde.

• Rozvrhy a suplování

Vážení učitelé a žáci,

můžete si zkontrolovat Váš rozvrh a aktuální suplování. Stačí kliknout na odkaz v horní části stránky.

• Partneři

• Přihlášení