• Naše škola používá EduPage školní informační systém. Přihlaste se Vašim účtem a zkontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplování, probrané učivo a domácí úkoly na další den.
        • Vyzkoušejte také EduPage mobilní aplikaci, která je dostupná na zařízeních s operačním systémem Android a iOS. Dostávejte informace školy přímo do Vašeho mobilu.
        • Nová učebna INF
        • Nové multifunkční hřiště
          • Grand Prix Ústeckého kraje v šachu

V sobotu 12.10.2019 začal nový ročník žákovských soutěží v šachu - Grand Prix Ústeckého kraje. Hrálo se v ZŠ v Povrlech. Naši hráči se zúčastnili v kategorii ml. žáků. Hrálo se na 7 kol švýcarským systémem. Z 20 účastníků skončil O. Stibor na 4 místě se ziskem 5 bodů. Další turnaj se uskuteční 9.11. v Teplicích.

• Úspěch žáků v přespolním běhu v Ústí nad Labem

Dne 30.9. proběhlo v areálu základní školy E.Krásnohorské v Ústí nad Labem okresní kolo v přespolním běhu. A naši žáci byli velice úspěšní !!!

V kategorii hochů 3.tříd - Vojta Pilný doběhl na krásném 2. místě. V konkurenci dalších padesáti závodníků to byl obrovský úspěch !!!

V kategorii dívek 4.-5.tříd předvedly excelentní výkon čtvrťačky Majda Šponarová a Jaime Maree. Majda si suverénně doběhla pro první místo a Jaime svojí obrovskou bojovností získala místo druhé.

• Lyžařský a snowboardový kurz pro žáky 6.-9.ročník 11.1.(so) -17.1.(pá) 2020

Také v tomto školním roce připravila naše škola pro žáky 6.-9.ročníku lyžařský a snowboardový kurz, s výukou běžeckého lyžování (běžkařskou výbavu zajistí škola).
            KDE? v Loučné pod Klínovcem (je zde jeden mírný svah s vlekem pro úplné začátečníky a jeden svah pro ty zkušenější + možnost výjezdu na Klínovec, který je vzdálen 2km z Loučné).
            Ubytování – Penzion Koruna, Loučná pod Klínovcem (přímo u lyžařského svahu)

CELKOVÁ CENA: 3200 Kč (zahrnuje plnou penzi, ubytování, zálohu na dopravu)
            Peníze na vleky : 1800 Kč (počítá se s lyžováním na Klínovci, v případě lyžování pouze v Loučné, částka bude přibližně 1200Kč)
            Celkové vyúčtování probíhá na závěr kurzu.

• Sběr lesních plodů

Dne 23. 9. 2019 zahajujeme pro žáky prvního stupně naší školy tradiční
            „Soutěž ve sběru lesních plodů“.

Na vámi sebraných kaštanech a žaludech si pochutnají lesní zvířátka z Telnice a Krásného lesa.
            PS1: jeleni, srnky i ostatní děkují
            PS2: každý sběrač bude odměněn
            PS3: žáci druhého stupně se mohou také zapojit
            PS4: prosím, neničte při sběru kaštanů stromy!!!

• Partneři

• Přihlášení

• Zvonění

Čtvrtek 17. 10. 2019