• Malý lyžák - úterý

• Další parádní den za námi. Vylepšování lyžařského sjezdového stylu, jízda ve vláčku, přejezd terenních nerovností, otočky o 360°...večer zábavný program plný scének a film...těšíme se na zítřejší běžky ...

• Malý lyžák

• Dojeli jsme dobře, vyložení zavazadel, ubytování...proběhlo hladce. Sjezdovky upravené, sněhu dostatek! Skol :-)

• Žáci 7. B opět na návštěvě jump arény v Ústí n. L. – tentokráte i s trenéry!

• Jump aréna byla super. Byli tam s námi trenéři, kteří se nám věnovali obě hodiny. Někdo se i naučil něco nového. Skvěle jsme si to užili.
            Terezka Červinková

Bylo to super. Legrace a soutěže!
            Dan Stehlík

Líbilo se mi tam. Byli tam šikovní trenéři. Jen z těch pěnových kostek se nedalo vylézt 
            Eliška Heierová

V jump ústí se mi hodně líbilo. Trenéři byli moc milí. Naučila jsem se hodně nových triků.
            Viktorie Bílkovská

Byl jsem moc důležitý. Byl jsem kameraman!
            Adam Starý

Líbilo se mi všechno. Bylo dobrý, že ti trenéři měli být na jednu hodinu, ale věnovali se nám dvě hodiny. Nejlepší bylo, že jsem se naučila backo, při kterém jsem se hrozně bála. Naučila jsem se ho!
            Sabina Janků

Jump Ústí je velmi super. Letos jsme měli i trenéry a díky nim jsem se naučila mnoho triků. Děkuji moc!
            Terezka Pokorná

• Soutěž VĚNUJ MOBIL - výsledková listina

• 1.místo: Eliška Abrahamová (5. B)
            2.– 3.místo: Alžběta Křížová (4. B)
                                František Škrleta (7. A)
                               Jan Kiml (7. B)
            Cílem soutěže je sběr vysloužilých mobilních telefonů, které jinak zůstávají bez využití v domácnosti.
            Funkční přístroje se zkontrolují a předají těm, kteří je potřebují – nejčastěji dětem z dětských domovů. Nefunkční jdou na recyklaci.