• Soutěž na téma 4 PILÍŘE ZDRAVÍ

• Od 26. dubna do 30. května 2021 v rámci našeho projektu Fitkonto, probíhá nová soutěž na téma 4 PILÍŘE ZDRAVÍzaměřená na SPORT, JÍDLO, SPÁNEK A DOBROU NÁLADU.
            Děti mohou na WWW.FITKONTO.CZ vyhrávat zajímavé ceny.
            V soutěži vyhlásíme i 10 vítězných škol (v závislosti na aktivitě a správných odpovědí žáků školy), které odměníme SADOU BUĎ FIT - pomůcka na cvičení a sportování.

• Sběrové aktivity pokračují!

• Co sbíráme?

Pet-lahve – každé úterý od 7.00 – 7.55 (celoroční soutěž)

Suchý chleba a pečivo pro ovečky a lesní zvířátka – odevzdávejte třídnímu učiteli nebo p. uč. Gajdošové

Použité baterie – do krabičky ve třídě nebo do dřevěné zelené bedny vedle vedle třídy  6.B

Starý papír –  je možno nosit průběžně do přístřešku u školní garáže (horní vchod) – otevřeno každý pracovní den od 6.30 do 15.00

Vysloužilé mobilní telefony – soutěž „Věnuj mobil“ je prodloužena do 31. 5. 2021

• Stravování ve školní jídelně od 12.4. 2021

• Harmonogram:

10 45 h – 11 10 h       cizí strávníci (jídlo s sebou)

11 15 h – 11 55 h        ZŠ Molekula, prezenční výuka

12 00 h -  13 30 h       žáci 1. stupně na prezenční výuce, školní družina

13 30 h -   14 00 h       žáci  1. a 2. stupně – distanční výuka, jídlo s sebou (jídlonosiče)

---------------------------------------------------------------------------------------------

Zaměstnanci ZŠ  Chlumec 12 – 14 hod

Stravování proběhne za dodržování hygienických pravidel.

V prostorách školy po vyučování a v prostorách školní jídelny po obědě se nebudeme zbytečně zdržovat.

• Pro rodiče pracující v IZS a krizové infrastruktuře

• Protože s koncem nouzové stavu přestávají fungovat „určené školy“, které se staraly o děti, jejichž rodiče pracují ve složkách IZS a krizové infrastruktuře, nabízíme rodičům žáků 1. – 5. tříd naší školy, kteří pracují ve složkách IZS a krizové infrastruktuře, dopolední hlídání – školní družinu v době jejich distanční výuky (žáci se budou ve školní družině účastnit distanční výuky), dále odpolední hlídání – školní družinu pro děti z 1.- 3.třídy.

V případě vašeho zájmu zavolejte na telefonní číslo: 734 751 283 (prosíme do pátku 9.4. do 12,00 hodin)

• Provoz školy od 12. 4. 2021

• Organizace výuky:

Přípravná třída: prezenčně, každý týden

1.a 5. třídy: rotačně, střídají se po týdnu

Od 12. 4. prezenčně 1.A, 2.A, 3.A, 4.A, 5.A,

Ostatní žáci 1. stupně pokračují v distanční výuce.

Od 19. 4. prezenčně 1.B, 2. B, 3. B, 4. B, 5. B

Všechny ,,áčkové“ třídy z 1. stupně distančně.

Žáci 2. stupně pokračují v distanční výuce.

Výuka pro všechny třídy - od 8 hodin.

PT, 1. a 2. třídy od 8 do 11 45 hod.

3. – 5. třídy od 8h do – podle běžného rozvrhu (min úprava rozvrhu je v 5. třídách)

Výuka proběhne za přísného dodržování hygienických pravidel.

Všichni žáci budou mít v prostorách celé školy ochranu dýchacích cest (chirurgická rouška nebo respirátor FFP2), dospělé osoby přítomné ve škole respirátory FFP2.

Informace ohledně harmonogramu stravování, dále testování žáků a zaměstnanců obdržíte v následující zprávě.