• 9. ročník

Příprava na přijímací zkoušky na SŠ

Dne 11. 5. bude zahájena výuka žáků 9. tříd, která bude zaměřena na přijímací řízení na SŠ.

Konzultace zaměřené na ČJ a M budou probíhat podle předem stanoveného rozvrhu v předem určených skupinách do dne, kdy se uskuteční přijímací řízení. Vždy jeden den v týdnu si žáci vyzkouší testování, přijímačky ,, nanečisto“.

Účast žáků 9. tříd je dobrovolná. Konzultace budou probíhat ve dvou skupinách, a to s maximálním počtem 15 žáků v 1 skupině. Časový harmonogram může být upraven podle potřeb a po domluvě žáků s vyučujícím.

DEN

ČJ

9. A

Hryzová Šalanská

Vzhledem k zajištění bezpečnosti všech zúčastněných /žáci, zaměstnanci školy/ bude nutné přísné dodržování hygienických zásad:

·         Neshlukování se před školou ani v prostorách školy, dodržování rozestupů alespoň 2m

·         Zakrytí úst a nosu /šátek, rouška – při výuce nebude nutná, bude možné si roušku odložit do igelitového sáčku, který si žák přinese, ve společných prostorách se všichni pohybují pouze v rouškách/

·         Časté mytí rukou /dezinfekci na ruce zajišťuje škola/

·         Přezouvání  se/vchod do školy bude určen podle vybrané učebny, prostor pohybu žáků bude vymezen/

·         Vstup do školy bude umožněn pouze žákům, nikoliv doprovázejícím osobám

Při nedodržování stanovených hygienických pravidel je možné žáka vyloučit ze studijní skupiny, nevpustit ho do školy.

Žák odevzdá před vstupem do školy Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění, které si vytiskne a zákonný zástupce žáka jej vyplní a podepíše. Kdo nemá možnost formulář vytisknout, může si jej vyzvednout v kanceláři školy. Bez tohoto formuláře není možné se konzultací ve škole účastnit.

Čestné prohlášení naleznete také na stránkách školy.

• Stránku připravujeme

Tato stránka se zatím připravuje