• Pozdrav z Riccione - 1

• Krásné počasí...koupání v moři...vycházka do města na pravou italskou zmrzlinu...a návštěva keramické dílny...

• TURNAJ VE ČTYŘHŘE NEJEN PRO ŽÁKY

• Po ukončení činnosti kroužku stolního tenisu pro tento školní rok se nám ještě nechtělo zůstávat doma, a proto jsme přemluvili naše rodiče a společně jsme se utkali ve čtyřhře. Ale nehráli jen žáci z kroužku, ale i jiní, nehráli jenom rodiče, ale i učitelky, asistentka a dokonce jedna babička. Nejprve jsme soupeřili ve skupinách a následně ve vyřazovacích zápasech. Všichni bojovali jako lvi, propotili trička, ukázali emoce, ale vyhrát může jen jeden pár a tím se stali Pavlasovi (Aleš ze 4. B s tatínkem), druhé místo obsadili Herzinovi (Amálka z 5. A s tatínkem) a bronz vybojovali Stradováci (Vojta z 8. A s nevl. tatínkem). Děkujeme za hojnou účast a hlavně hru fair play všem a doufáme, že za rok se k nám přidají i další sportovci.