• Stávka škol

• Dne 27. 11. 2023 se připojujeme k zaměstnancům škol, kteří stávku podporují. Někteří aktivně, někteří symbolicky. Z důvodu nedostatečného počtu personálu k zajištění výuky – omezený režim.

Organizace dne 27. 11. 2023

1.stupeň a PT - výuka  podle rozvrhu

2. stupeň - žáci nepůjdou tento den do školy.

Chod školní jídelny - bez omezení

Chod školní družiny-  bez omezení

Podrobnosti pro rodiče žáků - v EDUPAGE.

• VĚNUJ MOBIL

• Soutěž v termínu 27. 11. – 1. 12. 2023
            Cílem soutěže je sběr vysloužilých mobilních telefonů, které jinak zůstávají bez využití v domácnosti.
            Funkční přístroje se zkontrolují a předají těm, kteří je potřebují. Nefunkční jdou na recyklaci.

Máte-li nabíječku a baterku – připojte, prosím, k telefonu.

Nevyužité mobilní telefony odevzdávejte do kabinetu D v přízemí pavilonu druhého stupně p. učitelce N. Gajdošové.
            Vítěze na prvních místech odměníme...!!!

• Sbírka hraček

• 4. – 8. 12. 2023 se koná již tradiční vánoční sbírka hraček pro dětské infekční oddělení Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem.
            Čisté a nerozbité hračky, knihy, stavebnice, hry… noste do kabinetu D p. uč. Gajdošové.

• Soutěž ve sběru lesních plodů - školní rok 2023/24

• Každým rokem naše škola organizuje „Soutěž ve sběru lesních plodů“, které se letos zúčastnilo  114  žáků  prvního stupně. Bylo nasbíráno  3 331,3  kg kaštanů a žaludů.

Touto cestou bych chtěla pochválit nejen děti, ale i rodiče, kteří svým dětem vydatně pomáhali.

Zvláštní poděkování a velkou pochvalu si zaslouží i členové Ekotýmu, kteří po celý měsíc v nelehkých podmínkách vše zařizovali, vážili, pytlovali a evidovali.

Jsou to: Ondřej Musil (9.B), Marek Hodan (9.B), Jakub Sakař (9.A), František Hrdlička (7.B) a Filip Levý (6.A).

Výsledková listina

• KROUŽKY FRČÍ

• Začátkem října se rozběhly na škole mimoškolní aktivity. A i po vyučování je v prostorách školy opravdu živo. Pedagogové, vychovatelé i asistenti se věnují dětem při sportovních, kreativních i vědomostních aktivitách. Aktuální nabídku právě probíhajících kroužků naleznete zde.

• ÚSPĚCHY ZE STOLNÍHO TENISU

• V uplynulých týdnech se zúčastnila naše čtyři družstva okresního kola ve stolním tenise a nevedla si vůbec špatně. Účast na všech turnajích byla velmi hojná a my se vždy umístili v horní polovině startovního pole, dokonce jsme získali i medaili.

6. místo obsadili chlapci ze 6. a 7. tříd – Vrbata K., Dubský A., Berka Š. a Ryška.

5. místa získala obě naše dívčí družstva ze 6. a 7. tříd – Taterová T., Javůrková S. a Šištíková A. a z 8. a 9. tříd – Vojtková T., Škrletová A., Pišlová E.

Nejlepšího výsledku, 2. místo, vybojovali chlapci z 8. a 9. tříd – Mašek D., Novák V., Višňák M. a Hodan M.

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy a těšíme se na další úspěchy.

V Běhounková