• Olympiáda z anglického jazyka

Ve středu 9. 1. a v pátek 11. 1. se uskutečnilo školní kolo olympiády v anglickém jazyce. Žáci byli podle ročníku rozděleni do dvou kategorií. Jejich úkolem bylo odpovídat na otázky na základě poslechového cvičení, doplňovat neúplný text, popisovat obrázek a hovořit na předem dané téma.

Všem žákům patří veliká pochvala za snahu a obětování volného času. Jak můžete vidět, konečné výsledky byly velmi vyrovnané:

• Divadelní představení v angličtině

V úterý 15.1. navštívily páté a šesté třídy hodinové představení v anglickém jazyce Silly bear. Příběh vypráví o hloupém medvědovi, kterého přechytračí liška s myslivcem. Příběh přinesl i poučení pro všechny, že bychom neměli být líní a měli pracovat. Doufám, že si z toho něco naši žáci odnesli.

• Ples ZŠ Chlumec

Zveme vás na ples ZŠ Chlumec, který se koná v nově zrekonstruovaném kulturním domě v Chlumci dne 9.2.2019 od 20,00 hodin. K tanci hraje kapela Brassbombers (tatáž jako na plese města Chlumec) a Junior Band. Dále se můžete těšit na taneční vystoupení dětí a losování výher. Prodej vstupenek v ZŠ Chlumec. Cena 150,- Kč. Telefon pro objednání 734 751 283.

• Partneři

• Přihlášení

• Zvonění

Neděle 20. 1. 2019