• Poslední pozdrav z Loučné

• Příjedeme v pátek 17.1.2020 kolem 16,00 hodin.

• Programujeme s BBC micro:bit

• BBC micro:bit  je malý programovatelný počítač, který využíváme v hodinách informatiky k výuce základů programování. Děti mají okamžitou zpětnou vazbu, zda se jim podařilo vytvořit program správně. K BBC micro:bit je možné připojit další periferní zařízení a simulovat tak například IoT – internet věcí.

• Info z lyžáku 2

• Druhý pozdrav z Klínovce. Lyžaři i snowborďáci mají dnes za sebou kus práce. Všichni už jezdíme na vleku. Počasí nám přeje. Sněhu by mohlo být více. Skol!

• Info z lyžáku

• Pozdrav z Loučné pod Klínovcem. Máme se fajn, lyžujeme na Klínovci na technickém sněhu, kterého je na sjezdovkách tak akorát. Všichni jsou v pořádku. Skol!

• Ples školy

• Srdečně vás zveme na Ples školy, který se koná 29.2.2020 od 20,00 hodin v KD Chlumec.
            Cena vstupenky je 150,-Kč a zakoupíte ji v kanceláři školy. Telefon pro rezervaci a další informace je 734 751 283.

• TIMSS 2019

• V roce 2019 proběhlo na naší škole mezinárodní srovnávací testování TIMSS 2019. Z ČR bylo náhodně vybráno 152 škol, které se tohoto testování zúčastnilo. Naše škola si nevedla vůbec špatně
            a v matematice se umístila v první třetině testovaných škol z celé České republiky.
            Graf s umístěním naší školy naleznete níže (naše škola má kód e-ZS 60 a je znázorněna červenou barvou).

• ZÁPIS DO PRVNÍCH TŘÍD PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

• VE  ČTVRTEK  2. 4. 2020  PROBĚHNE

ZÁPIS  DO  PRVNÍCH  TŘÍD  PRO  ŠKOLNÍ  ROK  2020/2021

Je určen pro

• dítě narozené od 1. září 2013 do 31. srpna 2014
            • děti s odkladem povinné školní docházky z loňského školního  roku

• ZLATO ZE STOLNÍHO TENISU

• Ve středu 8. 1. přivezli naši mladší žáci zlato z turnaje družstev ve stolním tenise. Turnaj byl velmi vyrovnaný a o konečném pořadí rozhodovaly vzájemné zápasy, které nakonec rozhodly v náš prospěch. Naším nejlepším hráčem byl Matěj Sloup (7. A), který prohrál pouze jediný zápas. Výborně ho doplňovali Honza Fridrich (7. A) a Tomáš Cerman (7. B). Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

• KONZULTACE PRO RODIČE

• 9. 1. 2020 se od 16 do 18 hodin konají konzultace.

• V. Kuželka u primátora Ústí nad Labem

• Dne 19. prosince 2019 byl žák 6.A třídy ZŠ Chlumec přijat Ing. Petrem Nedvědickým - primátorem statutárního města Ústí nad Labem, který mu vyslovil poděkování za vzornou reprezentaci města na 52. ročníku mezinárodní klavírní soutěže Virtuosi per musica di pianoforte.