• Vítězství v okresním kole matematické olympiády

• Dne 29.1. 2020 se konalo  v DDM v ÚL okresní kolo v matematické olympiádě. Ani v letošním roce se naši žáci neobávali konkurence výběrových škol a gymnázií. Byli velice úspěšní!

V kategorii Z5 zvítězila naše žákyně z 5. třídy Eliška Berková.

Dalšími úspěšnými řešiteli v této kategorii jsou Lukáš Musil a Anička Chvátalová.

V kategorii Z9 se na krásném 4. místě umístil Vojtěch Novák z 9. třídy, pouze jediný bod mu chyběl do 3. místa

Všem těmto žákům děkujeme za reprezentaci naší školy a gratulujeme k pěknému umístění!!!

Poděkování patří též učitelům, kteří na soutěž žáky připravili.

• VĚNUJ MOBIL - 2019

• Vyhodnocení soutěže

1. místo:    Markéta Bednářová 5.B
            2. místo:    Tomáš  Cerman 7.B
                              Marek Cimfl  2.A
            3. místo:    Marek Hodan 5.B

• Velký úspěch chlumeckých šachistů!

• Chlumečtí šachisté reprezentující naši ZŠ se umístili v krajském přeboru škol v Lounech na 1. místě.

V složení Ondřej Stibor, Ondřej Pavelka, Lukáš Novák, Václav Nacházel a Matěj Bucha ze 4. tříd nás budou reprezentovat v červnu na celostátním turnaji ve Zlíně.

Žákům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci města a školy!

• V Y H O D N O C E N Í fotografické a výtvarné soutěže KRÁLOVSTVÍ LESA

• Fotografická soutěž

1. místo:    Jan Hromas    6.B
            2. místo:    Jirka Hrdlička    7.A
            3. místo:    Marek Hodan    5.B

Výtvarná soutěž

Kategorie A

1. místo:    Tadeáš Munčinský    3.A
            2. místo:    Nela Melišová    1.A
            3. místo:    Anna Balkó    3.A

Kategorie B

1. místo:    Eliška Berková    5.A
            2. místo:    Kristýnka Štulíková    5.B
            3. místo:    Štěpánka Červená    4.B

Kategorie C

1. místo:    Rozárka Kindlová    7.A
            2. místo:    Alice Obergriesová    7.A
            3. místo:    David Češka    7.B
          • Programujeme s BBC micro:bit

• BBC micro:bit  je malý programovatelný počítač, který využíváme v hodinách informatiky k výuce základů programování. Děti mají okamžitou zpětnou vazbu, zda se jim podařilo vytvořit program správně. K BBC micro:bit je možné připojit další periferní zařízení a simulovat tak například IoT – internet věcí.

• Info z lyžáku 2

• Druhý pozdrav z Klínovce. Lyžaři i snowborďáci mají dnes za sebou kus práce. Všichni už jezdíme na vleku. Počasí nám přeje. Sněhu by mohlo být více. Skol!

• Info z lyžáku

• Pozdrav z Loučné pod Klínovcem. Máme se fajn, lyžujeme na Klínovci na technickém sněhu, kterého je na sjezdovkách tak akorát. Všichni jsou v pořádku. Skol!

• Ples školy

• Srdečně vás zveme na Ples školy, který se koná 29.2.2020 od 20,00 hodin v KD Chlumec.
            Cena vstupenky je 150,-Kč a zakoupíte ji v kanceláři školy. Telefon pro rezervaci a další informace je 734 751 283.

• TIMSS 2019

• V roce 2019 proběhlo na naší škole mezinárodní srovnávací testování TIMSS 2019. Z ČR bylo náhodně vybráno 152 škol, které se tohoto testování zúčastnilo. Naše škola si nevedla vůbec špatně
            a v matematice se umístila v první třetině testovaných škol z celé České republiky.
            Graf s umístěním naší školy naleznete níže (naše škola má kód e-ZS 60 a je znázorněna červenou barvou).

• ZÁPIS DO PRVNÍCH TŘÍD PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

• VE  ČTVRTEK  2. 4. 2020  PROBĚHNE

ZÁPIS  DO  PRVNÍCH  TŘÍD  PRO  ŠKOLNÍ  ROK  2020/2021

Je určen pro

• dítě narozené od 1. září 2013 do 31. srpna 2014
            • děti s odkladem povinné školní docházky z loňského školního  roku

• ZLATO ZE STOLNÍHO TENISU

• Ve středu 8. 1. přivezli naši mladší žáci zlato z turnaje družstev ve stolním tenise. Turnaj byl velmi vyrovnaný a o konečném pořadí rozhodovaly vzájemné zápasy, které nakonec rozhodly v náš prospěch. Naším nejlepším hráčem byl Matěj Sloup (7. A), který prohrál pouze jediný zápas. Výborně ho doplňovali Honza Fridrich (7. A) a Tomáš Cerman (7. B). Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

• V. Kuželka u primátora Ústí nad Labem

• Dne 19. prosince 2019 byl žák 6.A třídy ZŠ Chlumec přijat Ing. Petrem Nedvědickým - primátorem statutárního města Ústí nad Labem, který mu vyslovil poděkování za vzornou reprezentaci města na 52. ročníku mezinárodní klavírní soutěže Virtuosi per musica di pianoforte.