• Školní rok 2018/2019 začal

• Ve škole jsme přivítali nové prvňáčky i děti v přípravné třídě, všem přejeme úspěšný start a ať se jim ve škole líbí. Všem žákům i jejich rodičům přejeme pohodový školní rok 2018/2019.

• Matematická gramotnost

• Dne 29. a 30. srpna proběhlo ve škole školení pro učitele s problematikou rozvoje matematické gramotnosti. Školení se uskutečnilo v rámci realizace projektu Škola pro všechny, registrační číslo:CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0005707, který je financován EU a rozpočtem ČR.

• I o prázdninách je ve škole rušno

• O prázdninách výuku vystřídal stavební ruch. Byla provedena výměna oken ve velké tělocvičně a namontovány venkovní žaluzie s elektrickým pohonem (cca za 830 000,- Kč). Bylo vyměněno linoleum ve školní jídelně, pěti třídách a na chodbách prvního stupně (cca za 530 000,- Kč). Vybudovala se nová učebna ICT s 28 počítači a velkým interaktivním displejem (cca 1 500 000,- Kč – peníze jsme získali z projektu). Nutná byla výměna plynového potrubí z důvodu úniku plynu – havarijní stav. Mimo tyto velké akce se již tradičně malovalo, prováděly se revize , úklid a plno dalších věcí tak, aby škola mohla 3.9.2018 přivítat své žáky.

• Škola začíná

• 3.9.2018 se na vás těšíme

• Nové multifunkční hřiště otevřeno

• Dne 6.9.2017 bylo otevřeno nové školní hřiště. Vybudování tohoto multifunkčního sportoviště bylo financováno z daru 1000 000,- Kč, který škole poskytla firma Rekultivace s.r.o. chlumeckého občana pana Ing. Radko Vrbíka.  Děkujeme

• Knihovna se na vás těší od 19. září

• Přijď si vybrat z mnoha zajímavých titulů buď v úterý 13:00 - 13:40 nebo ve čtvrtek 7:20-7:40. Výpůjčky jsou zdarma a členem knihovny je automaticky každý žák naší školy. Jen si s sebou nezapomeň notýsek. ;) Knihovnu najdete v patře před vchodem do družin. S pozdravem Mgr. Anna Markalousová

• Zdravíme z Doks z Lesního hotelu!

• Cesta bezproblémová, ubytování v pohodě, kontrola kol, chutný oběd, odpočinek a hurá na první výlet na kole. Vyrazili jsme na kratší patnáctikilometrový okruh kolem Bezdězu, vyzkoušeli jsme si jízdu náročnějším terénem…k večeři oblíbené knedlo zelo vepřo…navečer míčové hry…zatím supr! Snad nám v týdnu počasí bude přát!

• Mobilní uživatelé

• Vážení mobilní uživatelé,

Váš rozvrh si můžete zkontrolovat i na Vašem mobilním zařízení. Pokud máte iPad, iPhone nebo zařízení s OS Android, můžete si stáhnout nativní aplikaci pro Vaše zařízení.

Pro více informací klikněte zde.